JUNİPER SUNUCU

Juniper 2.El Server

İkinci El Juniper Sunucu Alım Ve Satımı

Tüm sunucu ürün markalarında ikinci el seçenekleri bakımından geniş seçenek sunan LongLine Juniper 2.El Server pazarında da hizmet sunmaktadır. Bu alanda ilk hedef müşteri memnuniyeti kapsamında Juniper sunucu yedek parçaları olan kabin, sunucu hard diskserver memory, sunucu güç kaynağıserver ana kart ve sunucu işlemci seçeneklerinden ikinci el ürün satışları yapılmaktadır.

Firmamız 2. el Juniper sunucu alım ve satım işlerinde gerekli tüm testleri yapma kabiliyetine sahiptir.

Juniper 2. El Server Satın Alım Prosedürleri

Atıl durunda buluna 2. el Juniper markalı sunucularınız yerinde keşif yapılarak gerekli ikinci el fiyatlama teknikleri uygulanmaktadır.

Serverların tüm parçaları tek tek incelenerek detaylı bir ekspertiz yapıldıktan sonra olması gereken piyasa değerinde nakit olarak müşterilerimizden satın alınmaktadır.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :