Kurumsal Satın Alma Aşamaları

İkinci El Ürünlerinizin Satın Alma Süreçleri Üç Aşamada Gerçekleşmekte

Globalleşen dünyamızda özellikle kurumsal firmaların teknolojik altyapılarının zaman zaman değişmesi gerekmektedir. Tüm bu değişim sürecinde bazı para ve zaman kayıpları yaşanabilmektedir.

Hem kullanılmayan ürünlerinizin değerlendirilerek paraya dönüştürülmesi, hem de bu organizasyonun profesyonel ekiplerimiz tarafından daha hızlı ve doğru yapılması açısından kurumsal satın alma talebinde bulunabilirsiniz.

İkinci el ürünlerinizin satış sürecini üç aşamada gerçekleştirebilirsiniz.

İlk olarak, envanterinizde bulunan ikinci el IT ürünlerinizin bilgilerini web form/mail/whatsapp yoluyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Uzman ekibimizin yapacağız ekpertiz sonucunda, ürünlerin piyasa değeri göz önüne alınarak fiyat teklifi hazırlanıp sizlere sunulacaktır. Ürünlerin yerinde görülmesi gerekliliği olduğunda, ücretsiz özel ekspertiz hizmetimiz sayesinde ilgili ürünler için en doğru ve güncel fiyat tespiti yapılabilmektedir.

Teklifimizin onaylanması sonrasında, ürünler firmamız teknik odasında uzman ekibimizce teste tabi tutulmakta, test raporu sonrasında ödeme hemen yapılmaktadır.

23 yıllık tecrübe ve müşteri güveni ile, tüm bu hizmetleri gerçekleştirmenin gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Ücretsiz Keşif

Uzman Ekibimizle Ücretsiz Keşfe Geliyoruz!

Envanterinizde bulunan ikinci el IT ürünlerini, uzman ekibimizin yapacağı ücretsiz keşif sonucunda, mevcut durumlarının ekspertizini yapmaktayız.

Doğru Fiyatlandırma

Ürünlerinizi Piyasa Değerinde Alıyoruz!

Uzman ekibimiz tarafından sizlere sunulacak rapor doğrultusunda, ürünlerin piyasa değeri göz önüne alınarak teklif sunmaktayız.

Peşin Ödeme

Hemen Peşin Ödüyoruz!

Teklifimizi onaylamanız sonrasında, ürünler uzman ekibimiz tarafından teste tabi tutulmakta, test raporu sonrası ödeme aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

Satın alma süreçleri nasıl işliyor ?

Tüm bu çeşitli elektronik malzemeler piyasa fiyatlarına göre değerlendirilerek ve ekspertiz yapılarak satın alımı gerçekleştirilmektedir.

Şirket sermayenizi koruyun!
Gelin, stok fazlası teknoloji ürünlerinizi değerlendirelim!

KURUMSAL SATIŞ TALEBİNİZ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ

Ürün Satmak İstiyorum

    Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


    Ürün Durumu :

    Ürün Resmi :

    Ürün Bilgileri Dokümanı :