Kurumsal

İKİNCİELALİYORUZ.COM

İkinci El Bilişim Ürünleri Alım ve Satımında
Profesyonel Hizmet

Yaşanan hızlı teknolojik gelişimler nedeniyle özellikle server, bilgisayar vb ürünlerin yaşam süreleri kısalmakta olup, hızla gelişen ve büyüyen kurumsal firmaların, belirli periyotlar ile neredeyse tüm altyapısını oluşturan bilgi teknolojisi ürünlerini yenilemesi gerekliliği oluşmaktadır.

22 yıllık tecrübe ve müşteri güveni ile sektörde hizmet veren firmamız, özel sektör, kamu ve son kullanıcı bünyesinde bulunan stok fazlası veya atıl durumda olan teknoloji ürünlerinin güncel ticari değerleri üzerinden satın alım işlemlerini gerçekleştirmekte. Satın alma süreçleri, istenildiğinde Geri dönüşüm firması işbirliğiyle lisanslı ve belgeli olarak yapılmakta.

Kurumsal firmaların ve kurumların, yaşanan teknolojik gelişim sürecinde ellerinde kullanılabilir ve piyasa değeri mevcut olan teknoloji ürünlerini değerlendirmeyi önceleyen firmamız, satın alımını yaptığı ürün grupları içerisinde; ikinci el network, server, pc, notebook, printer, test ve ölçüm cihazları yer almakta olup, ürün gruplarının yedek parçaları da dahil her marka ürünün alımı yapmaktadır. Özel ekspertiz hizmetimiz sayesinde ilgili ürünler için en doğru ve güncel fiyat tespitleri yapılmaktadır. Satın alma işlemlerimiz anlaşmaya varılması durumunda en hızlı ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ağ teknolojisinin hızla gelişmesi ve artan talepler, beraberinde maliyetlerde de artış göstermektedir. Bu maliyetleri azaltmak ve daha ekonomik çözümler üretmek için, profesyonel anlayışla güvenilir ve garantili ürün tedariği sağlayarak çözüm üretmek tercih edilir olmaktadır.

Network ve Server yedek parça ürünlerini ikinci el (refurbished) olarak tedariğini de sağlayan ikincielaliyoruz.com, Türkiye geneli satın alma ağı dolayısıyla firmaların envanterlerine sahip olarak, firmaların arayıp bulamadığı ürünleri 10 iş günü gibi kısa bir sürede temin edebilmekte, müşteriler için profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.

İkincielaliyoruz.com, ikinci elde birinci marka sloganıyla müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermenin gururu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

1. Biz Kimiz

İkincielaliyoruz.com olarak 22 yıldır IT sektöründe hizmet veren bilişim firmasıyız.

2. Neler Yapıyoruz

Satmak istediğiniz kullanılmış bilişim ürünlerini değerinde satın alarak yeniliyoruz.

3. Nasıl Yapıyoruz

Tecrübeli ekibimiz ile alım, satım, ekspertiz, bakım ve yenileme hizmetleri sunuyoruz.

Ürünleriniz durduğu yerde eskiyip değer kaybetmiyor! Hem siz kazanıyorsunuz, hem ülke ekonomisi kazanıyor. Tek yapmanız gereken, uzman ekibimizi keşfe çağırmak…

Şirket sermayenizi koruyun!
Gelin, stok fazlası teknoloji ürünlerinizi değerlendirelim!

KURUMSAL SATIŞ TALEBİNİZ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ

Ürün Satmak İstiyorum

  Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.  Ürün Niteliği :

  Ürün Çalışıyor mu :

  Ürün Resmi :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Menü