2. El Ram

İkinci El Ram

İkinci El Ram Fiyatları, 2. El Ram Alım Satımı, Ram Markaları

Bilgisayar teknolojisinin sürekli kendini yenilemesi beraberinde RAM (memory) gibi bileşenlerin değişimini de yanında taşımaktadır. İkinci el ram ürünleri bilgisayar piyasasında en çok değişen ve en hızlı pazara sahip olan ürünler listesinin başındadır. Bu nedenle 2. el ram alırken uzmanından almanızı öneriyoruz.

Kullanılan dahili bellekler başta olmak üzere birçok işletim sistemi parçası yeterli düzeyde olamadığı anlar ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlar için daha ekonomik çözüm niteliğinde kullanabileceğiniz öncelikle DDR2 ve DDR3 ikinci el ram server ve bilgisayarınızın daha hızlı bir cihaz olmasına yardımcı olacaktır.

Longline’da en uygun fiyata bulabileceğiniz 2. el ram fiyatları çeşitli web sitesi sayfalarında yüksek fiyatlar ve birbirinden farklı özelikleri ile kullanıcılarının tercihine göre satışa sunulmaktadır.

Satın aldığımız tüm ikinci el bilgisayar ürünleri için tüm listeyi linkte bulabilirsiniz.

İkinci El Ram Markaları

  • Corsair,
  • Gskill,
  • Kinsgton,
  • Crucial

Günümüzde bilişim teknolojilerindeki programlama teknikleri sayesinde hayatın her noktasında bilgisayar kullanımına yer verilmektedir. Her gün iletişim kurmak için kullanılan cep telefonlarından büyük işletmelerin kontrol merkezlerindeki en yüksek hafızaya sahip bilgisayarlara kadar her birinde işletim sistemi içinde donanımsal parçalar bulunmaktadır. Bu cihazların daha istenilen seviyede kullanılır bir durumda olması için parça değişimlerinde ekonomik yol olarak sağlam DDR2 ve DDR3 ikinci el ram kullanmak kazançlı olurken değişime ayak uydurması konusunda da yardımcı olacak bir seçenek olacaktır.

İkinci El Ram Alımı ve Fiyat Belirlenmesi

Günümüzde birçok nedenle kullanılmayan bilgisayarlardan ve serverlardan çıkan DDR2 2. el ram gibi parçaları en uygun fiyata satın alınmaktadır. Bu tür ürünler diğer ihtiyaç sahiplerine kullanılabilirlik testlerinden geçirildikten sonra, en uygun DDR2 VE DDR3 ikinci el ram fiyatları  uygulanarak satışa sunulmaktadır.

İkinci el ürün alırken öncelikle özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve deneyerek almak en uygun alışveriş yöntemlerindendir. Bu konuda sunulan fırsatlardan olan 2. el memory satışlarında mağazada deneme sürecinden sonra iade koşulları en uygun yöntemler uygulanarak satışlar gerçekleşmektedir. Bunun yanında yapılan tüm satışlarda ürünlere firma garantisi kapsamında koşulsuz iade fırsatı sunularak ortaya çıkacak mağduriyetler en kısa sürede çözümlenmektedir.

Kullanılmış ürün olarak değerlendirilen tüm server ikinci el ram fiyatları piyasanın çok altında seviyelerde seyretmektedir. Çünkü tüm ikinci el ürün alım satımlarında öncelik müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflenmektedir. Hizmetlerimiz bilişim dünyasında 2. el memory yanında diğer tüm elektronik ikinci el ürünleri değerinden alarak kullanıcılarına en uygun şartlarda ulaşımını sağlamayı hedeflemektedir.

2. El Notebook Alımı
2. el notebook bilgisayar modelleri LongLine tarafından satın alınmaktadır
2. El Harddisk Alımı
İkinci el bilgisayar harddisk çeşitleri LongLine tarafından satın alınmaktadır
2. El Monitör
2. el monitör alım satımı firmamız tarafından yapılmaktadır
2. El Yazıcı / Printer
2. el yazıcı ve 2. el printer modellerini satmak için LongLine getirebilirsiniz
Masaüstü Bilgisayar
2. el masaüstü bilgisayar modelleri LongLine tarafından satın alınmaktadır
2. El Bilgisayar Kasası
2. el masaüstü bilgisayar kasası türleri LongLine tarafından satın alınmaktadır
İkinci El Alıyoruz.Com İkinci Elde Birinci Marka
Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!