2. EL RAM

İkinci El Ram

İkinci El Ram Fiyatları, 2. El Ram Alım Satımı, Ram Markaları

Bilgisayar teknolojisinin sürekli kendini yenilemesi beraberinde RAM (memory) gibi bileşenlerin değişimini de yanında taşımaktadır. İkinci el ram ürünleri bilgisayar piyasasında en çok değişen ve en hızlı pazara sahip olan ürünler listesinin başındadır. Bu nedenle 2. el ram alırken uzmanından almanızı öneriyoruz.

Kullanılan dahili bellekler başta olmak üzere birçok işletim sistemi parçası yeterli düzeyde olamadığı anlar ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlar için daha ekonomik çözüm niteliğinde kullanabileceğiniz öncelikle DDR2, DDR3 ve DDR4 ikinci el ram server ve bilgisayarınızın daha hızlı bir cihaz olmasına yardımcı olacaktır.

ikincielaliyoruz.com en uygun fiyata bulabileceğiniz 2. el ram fiyatları çeşitli web sitesi sayfalarında yüksek fiyatlar ve birbirinden farklı özelikleri ile kullanıcılarının tercihine göre satışa sunulmaktadır.

Satın aldığımız tüm ikinci el bilgisayar ürünleri için tüm listeyi linkte bulabilirsiniz.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Ürün Gruplarımız

   İkinci El Ram Markaları

   • Corsair,
   • Gskill
   • Crucial
   • Samsung
   • Micron
   • Hynix
   • Kinsgton

   Günümüzde bilişim teknolojilerindeki programlama teknikleri sayesinde hayatın her noktasında bilgisayar kullanımına yer verilmektedir. Her gün iletişim kurmak için kullanılan cep telefonlarından büyük işletmelerin kontrol merkezlerindeki en yüksek hafızaya sahip bilgisayarlara kadar her birinde işletim sistemi içinde donanımsal parçalar bulunmaktadır. Bu cihazların daha istenilen seviyede kullanılır bir durumda olması için parça değişimlerinde ekonomik yol olarak sağlam DDR2 ve DDR3 ikinci el ram kullanmak kazançlı olurken değişime ayak uydurması konusunda da yardımcı olacak bir seçenek olacaktır.

   2.El RAM Alırken Nelere Dikkat Edilmeli, İkinci El RAM Alınır mı?

   Bellek (Ram), bilgisayarın en önemli parçalarından biridir. Ne kadar fazla bellek, o kadar iyi daha iyi performanstır. İkincielaliyoruz.com, her marka ve model ikinci el memory (ram) satın alımı yapmakta olup, müşterileri için uygun maliyete garantili refurbished memory ürün tedarik etmektedir.

   RAM satın almadan önce dikkat edilmesi gereken farklı şeyler vardır. Bu faktörler, kullanıcı tarafından server (sunucu), notebook (dizüstü bilgisayar) veya PC (masaüstü bilgisayar) düzenlemelerine uyması için ihtiyaç duyulan faktörleri ve ihtiyaçları belirlemek için kullanılabilir.

   -Voltaj-Gerilim

   -Zamanlamalar veya gecikmeler

   -Gerekli RAM miktarı

   -İşletim Sisteminin 32 veya 64 bit olması

   -RAM Kapasitesi

   -Garanti

   RAM Türleri

   • DDR RAM’i. Eskinin ötesinde, üzerinde çalışan bir makine (veya onu kullanan RAM çubukları) bulmak pek olası değil.
   • DDR2 RAM’i. Modası geçmiş, ancak henüz tamamen değil. Birçok eski masaüstü ve dizüstü bilgisayar RAM’i DDR2 RAM kullanır, ancak dizüstü bilgisayar RAM’i daha sonra tartışılır.
   • DDR3 RAM’i  mevcut standart, DDR2’den iki kat daha hızlı frekansları ve daha yüksek kapasiteleri destekler. Ayrıca aynı kapasitelerde DDR2 RAM’den daha ucuzdur.

   DDR4 RAM’i en son standart, ancak DDR4 destekli makine satın almak oldukça pahalıya mal olabilir. Frekanslar DDR3’ün en yüksek 2133 seviyesinde başlar, kapasiteler daha da yükselebilir ve daha yeni bir standart olması nedeniyle DDR4, DDR3 muadili ile aynı frekans ve kapasitelerde daha uygun fiyatlıdır.