Kurumsal Satış

İkinci El, Network ve Server Ürünlerin Garantili Satışı

İkinci el Network ve Server alışverişinde profesyonel çözüm ortağınız ikincielaliyoruz.com olarak, esas olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Tedarik ettiğimiz yenilenmiş (Refurbished) ürünlerle müşterilerimiz için uygun maliyetli çözümler üretmekteyiz.

Birçok farklı kanal üzerinden temin edilen ikinci el teknoloji ürünleri, bir yıla kadar ikincielaliyoruz.com garantisi altındadır. Alım süreçlerinde gösterdiğimiz hassasiyet ve uzman ekimiz tarafından yapılan testler sonucunda aldığınız ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca arayıp bulamadığınız network ürünleri, sunucu ya da sunucu bileşenleri ikincielaliyoruz.com tarafından 10 iş günü gibi kısa bir sürede sizin için temin edilebilir. Satış ekibimizle bağlantıya geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

İkincielaliyoruz.com ile Güvenli Ticaret

Ağ teknolojisinin hızla gelişmesi ve artan talepler ile beraber doğru orantılı olarak maliyetler de artış göstermektedir. Bu maliyetleri azaltmak ve daha ekonomik çözümler üretmek için, ikinci el server ve network pazarı için alıcı ve satıcı arasında güvenilir bir ticaret ortamı sağlamaktadır.

Alımı yapılan ikinci el network ve sunucu ekipmanları, ikincielaliyoruz.com uzmanları tarafından titizlikle kontrol edilerek ve yeterlilik testleri yapılarak tekrar satışa çıkartılır.  Bu noktada iç piyasadaki güvenli ticaret yapısı kurulurken ülke ekonomisi de kazanmış olur.

İkinci El Ürün Tedarik Ettiğimiz Markalar:

Cisco, HP, IBM, Juniper, Alcatel, Dell, Avaya, 3com, Enterasys, Sun, Qlogic, Emulex, Fujitsu, Intel marka ürünleri Refurbished olarak tedarik etmekteyiz.

İkinci El Ürünlerin Paketleme Süreci

1. AŞAMA

2. AŞAMA

3. AŞAMA

24 YILLIK TECRÜBE VE GÜVEN

%70’e VARAN TASARRUF

1 YIL GARANTİ

Ürün Gruplarımız

Arayıp bulamadığınız
network, server yedek parça ürünlerini sizin için tedarik ediyoruz.

KURUMSAL ÜRÜN ALIM TALEBİNİZ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ

Ürün Almak İstiyorum


    Ürün Niteliği :

    Ürün Bilgileri Dokümanı :