İkinci El Harddisk

2. El Harddisk Alımı

2. El Harddisk Alım Satım - İkinci El Harddisk Fiyatları, Server Harddisk Markaları

2. el harddisk alım satımı konusunda yıllardır hizmet veren tecrübeli ekiplerimiz, alımını yaptığımız ikinci el harddisk markalarını özel kontrollerden ve bakımdan geçirerek yeni sahiplerinin hizmetine sunuyor. Longline'da onlarca marka SAS, SATA ve SCSI seçenekleri ile sunulmaktadır.

Harddisk çeşitleri bilgisayar teknolojisinin vazgeçilmez ve en kıymetli parçaları arasında bulunuyor. Fakat bu ürünler son zamanlarda oldukça yüksek fiyatlar ile satışa sunulduğundan zaman zaman ekstra ihtiyaç olsa dahi almakta pek çok kişi veya şirket zorlanabiliyor. Bu gibi sorunların altından kalkmak için firmamız 2. el harddisk satışı konusunda hizmet sağlamaktadır. Yıllardır 2. el harddisk alım ve satımı  yapmakta olan firmamız bu sektörde sunduğu güvenilir hizmetlerle kaliteli alış verişin yegane adresi olarak bilinmektedir.

Tüm ikinci el bilgisayar ürünleri listemiz için linki tıklayın.

2. El Harddisk Markaları & Modelleri

Aradığınız ikinci el harddisk markaları konusunda firmamız onlarca seçenek sunmaktadır. İstediğiniz marka ya da model bulunmuyorsa da en hızlı biçimde temin edilerek size ulaştırılır. 2. el Server Harddisk markaları konusunda onlarca seçenek bulunuyor. HDD ürünlerimiz  SAS, SATA ve SCSI olarak temin edilebilir. Marka listesi aşağıdadır;

  • 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Asante, Avaya, Brocade, Cisco, Compaq, D-Link, Dell, Enterasys, Ericsson, Extreme, Finisar, Foundry, Fujitsu, Hitachi, HP, uawei, IBM, Intel, Juniper, Limksys, LongLine, Lunent Technologies, Marconi, Motorola, Netgear, NewBridge, Nortel Networks, Packeteer, Planet Networkings, Q Logic, RedBack Networks, SMC Networks, Sun Hdd, Tellabs, TrendNet, Watson, ZTE, ZyXel

Yukarıdaki markalardan çoğu Türkiye’de sadece LongLine sistemi üzerinde bulunabilir. Stoklarımızda olmayan özel ürünler sipariş edildiyse. yurt dışındaki ekiplerimiz tarafından bunlar kısa sürede temin edilerek müşterilerimize teslim edilmektedir.

Harddisk Satın Alımı Prosedürlerimiz

Firma olarak uzun zamandır bu sektörde hizmet verdiğimiz için son derece deneyimli bir ekibe sahip durumdayız. Deneyimlerimizi müşterilerimiz ile paylaşarak güçleniyoruz. Bu doğrultuda sizlere verdiğimiz hizmetler sadece ikinci el harddisk satımı ile sınırlı tutulmuyor. Aynı zamanda elinizde bulunan kullanılmayan harddiskleri de alıyoruz. Bu işlem sayesinde sizler de atıl olan bu harddiskleri paraya çevirme fırsatını yakalamış oluyorsunuz.

Aldığımız kinci el harddisk cihazlar gerekli testlere tabi tutularak yapılması gereken düzenleme ve bakımlar sağlanır. Böylece ürünler geri dönüşüme hazır hale getirilir. İkinci el harddisk cihazlar ekonomik olmanın yanı sıra iyi bir bakımdan sonra uzun süreli kullanım için de oldukça uygun ürünlerdir. Sizler de firmamız aracılığı ile temin edeceğiniz ikinci el her türlü teknolojik cihazı verimli bir biçimde rahatlıkla kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olan, talep ettiğiniz ürünlerle ilgili bizlere ulaşabilirsiniz.

2.El Server Harddisk Fiyatları

2.el server harddisk fiyatları belirlenirken; piyasa şartları, harddiskin kondüsyonu, kapasitesi ve markası gibi kriterlerle müşterilerimize en uygun açılımları sunuyoruz. Anlaşma sağlamamız halinde cihazları sizden alarak aynı gün içinde ödemelerinizi havale yöntemi ile hesabınıza aktarıyoruz.  Böylece piyasadaki ikinci el harddisk fiyatları perspektifinde herhangi bir değer kaybı da yaşamamış olursunuz.

2. El Notebook Alımı
2. el notebook bilgisayar modelleri LongLine tarafından satın alınmaktadır
2. El Monitör
2. el monitör alım satımı firmamız tarafından yapılmaktadır
2. El Ram
2. el ram ve bilgisayar parçaları gibi ürünler değerinde satın alınmaktadır
2. El Yazıcı / Printer
2. el yazıcı ve 2. el printer modellerini satmak için LongLine getirebilirsiniz
Masaüstü Bilgisayar
2. el masaüstü bilgisayar modelleri LongLine tarafından satın alınmaktadır
2. El Bilgisayar Kasası
2. el masaüstü bilgisayar kasası türleri LongLine tarafından satın alınmaktadır
İkinci El Alıyoruz.Com İkinci Elde Birinci Marka
Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!