İKİNCİ EL HARDDİSK

2. El Harddisk Alımı

2. El Harddisk Alım Satım – İkinci El Harddisk Fiyatları, Server Harddisk Markaları

2. el harddisk alım satımı konusunda yıllardır hizmet veren tecrübeli ekiplerimiz, alımını yaptığımız ikinci el harddisk markalarını özel kontrollerden ve bakımdan geçirerek yeni sahiplerinin hizmetine sunuyor. ikincielaliyoruz.com onlarca marka SSD, SAS, SATA ve SCSI seçenekleri ile sunulmaktadır.

Harddisk çeşitleri bilgisayar teknolojisinin vazgeçilmez ve en kıymetli parçaları arasında bulunuyor. Fakat bu ürünler son zamanlarda oldukça yüksek fiyatlar ile satışa sunulduğundan zaman zaman ekstra ihtiyaç olsa dahi almakta pek çok kişi veya şirket zorlanabiliyor. Bu gibi sorunların altından kalkmak için firmamız 2. el harddisk satışı konusunda hizmet sağlamaktadır. Yıllardır 2. el harddisk alım ve satımı  yapmakta olan firmamız bu sektörde sunduğu güvenilir hizmetlerle kaliteli alış verişin yegane adresi olarak bilinmektedir.

Tüm ikinci el bilgisayar ürünleri listemiz için linki tıklayın.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Solid State Drives (SSD)

   Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

   SATA HDD

   Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

   SAS HDD

   Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

   U320 HDD

   Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

   Fibre HDD

   Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

   Dahili sabit disk seçiminde pek çok kullanıcı tarafından dikkat edilmeyen önbellek değeri ne kadar yüksekse o derece uygulamalar (program) veya oyunlar hızlı açılacak olsa da sabit sürücünün okuma/yazma oranını değiştirmez.

   Verileri yedeklemenin pratik ve kullanışlı yollarından bir tanesi olan Harddisklerde önbellek değerleri 8, 16, 32, 64, 128 ve 256 MB şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

   Farklı boyutlarda yenilenmiş (refurbished) disk tipleri bulunmaktadır. Boyutlarına göre sabit sürücüler de 2.5″ veya 3.5″ olarak genel olarak 2’ye ayrılır. Manyetik bir kayıt ortamı olan HDD, 2.5″ veya 3.5 inç olan en ucuz harddisk modelleri&çeşitleri aynı zamanda Usb 3.1, USB 3.0 hub veya USB-C sürümüyle uyumludur.

   2.5″ hard diskler dizüstünde (notebook), 3.5″ ise genellikle masaüstü(desktop) bilgisayarlarda kullanılır.

   Satın aldığınız ikinciel HDD’yi ağınıza bağlayabilir, 2.5 inç harici hard diskleri usb kablo aracılığıyla kullanılabilir.

   2.el Hard disk seçimi yapmadan önce anakartınızı (motherboard) kontrol etmelisiniz.

   Diskin dönüş hızını temsil eden RPM(Revolutions Per Minute) HDD disklerin dakikadaki devir sayısıdır. En bilinen değerleriyle 5400 ve 7200 devir/dakika oranı olarak karşımıza çıkıyor.

   2. El Harddisk Markaları & Modelleri

   Aradığınız ikinci el harddisk markaları konusunda firmamız onlarca seçenek sunmaktadır. İstediğiniz marka ya da model bulunmuyorsa da en hızlı biçimde temin edilerek size ulaştırılır. 2. el Server Harddisk markaları konusunda onlarca seçenek bulunuyor. İkinci el HDD ürünlerimiz SAS harddisk, SATA Hdd, Solid State Drives (SSD), Fibre HDD veya 2.el  SCSI sabit disk olarak temin edilebilir. Marka listesi aşağıdadır;

   • 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Asante, Avaya, Brocade, Cisco, Compaq, D-Link, Dell, Enterasys, Ericsson, Extreme, Finisar, Foundry, Fujitsu, Hitachi, HP, Huawei, IBM, Intel, Juniper, Limksys, LongLine, Lunent Technologies, Marconi, Motorola, Netgear, NewBridge, Nortel Networks, Packeteer, Planet Networkings, Q Logic, RedBack Networks, SMC Networks, Sun Hdd, Tellabs, TrendNet, Watson, ZTE, ZyXel

   Yukarıdaki markalardan çoğu Türkiye’de sadece ikincielaliyoruz.com sistemi üzerinde bulunabilir. Stoklarımızda olmayan özel ürünler sipariş edildiyse. yurt dışındaki ekiplerimiz tarafından bunlar kısa sürede temin edilerek müşterilerimize teslim edilmektedir.

   Harddisk Satın Alımı Prosedürlerimiz

   Firma olarak uzun zamandır bu sektörde hizmet verdiğimiz için son derece deneyimli bir ekibe sahip durumdayız. Deneyimlerimizi müşterilerimiz ile paylaşarak güçleniyoruz. Bu doğrultuda sizlere verdiğimiz hizmetler sadece ikinci el harddisk satımı ile sınırlı tutulmuyor. Aynı zamanda elinizde bulunan kullanılmayan harddiskleri de alıyoruz. Bu işlem sayesinde sizler de atıl olan bu harddiskleri paraya çevirme fırsatını yakalamış oluyorsunuz.

   Aldığımız ikinci el harddisk cihazlar gerekli testlere tabi tutularak yapılması gereken düzenleme ve bakımlar sağlanır. Böylece ürünler geri dönüşüme hazır hale getirilir. İkinci el harddisk cihazlar ekonomik olmanın yanı sıra iyi bir bakımdan sonra uzun süreli kullanım için de oldukça uygun ürünlerdir. Sizler de firmamız aracılığı ile temin edeceğiniz ikinci el her türlü teknolojik cihazı verimli bir biçimde rahatlıkla kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olan, talep ettiğiniz ürünlerle ilgili bizlere ulaşabilirsiniz.

   2.El Server Harddisk Satıyoruz, Fiyatları

   Yenilenmiş (ikinci el) harddislerin, sıfır (yeni) harddisk  ile arasında neredeyse 2 kat fiyat farkı vardır. Güvenilir yerlerden garantili olarak satın alınan harddiskler güvenle kullanılabilir. Böylece uygun maliyete çözüm oluşturulmuş olur. İkinci el harddisk satın almak için iletişim: info@ikincielaliyoruz.com

   2.el server harddisk fiyatları belirlenirken; piyasa şartları, harddiskin kondüsyonu, kapasitesi ve markası gibi kriterlerle müşterilerimize en uygun açılımları sunuyoruz. Anlaşma sağlamamız halinde cihazları sizden alarak aynı gün içinde ödemelerinizi havale yöntemi ile hesabınıza aktarıyoruz.  Böylece piyasadaki ikinci el harddisk fiyatları perspektifinde herhangi bir değer kaybı da yaşamamış olursunuz.