SERVER POWER SUPPLY

2.El Server Power Supply

İkinci El Server Power Supply Alım Satımı

Türkiye’de sunucu ürünleri alım satımı konusunda öncü kuruluş LongLine 2. el Server Power Supply ürünlerinde de profesyonel hizmet sunuyor. Bize getirdiğiniz tüm server power supply donanımlarına yönelik anında ekspertiz yapıyor ve gerçek piyasa değerinden satın alıyor.

İkinci El Sunucu Power Supply

Sunucu güç kaynakları ETX ve blade sunucu kasaları ve ATX tower sunuculara uygundur. OEM’lerin (HP, Dell, IBM) ve üçüncü taraf üreticilerin PSU’larını (iStarUSA, Sparkle Power) karşılaştırın. 400 W, 700 W, 1000 W, 1200 W, 1400 W ila 2500 W arasında değişen sistemler için sessiz, güvenilir güç kaynakları LongLine’da. 24 pinli ve 20 + 4 pinli konfigürasyonlar ve daha fazlası.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.   Ürün Niteliği :

   Ürün Çalışıyor mu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Menü