DELL SUNUCU

İkinci El DELL Server

 

İkinci El DLL Marka Sunucu Alım Ve Satımı – 2. El DELL Server

Server ürünlerinde ikinci el seçenekleri bakımından zengin bir depoya sahip olan Longline ikinci el DELL server pazarında da hizmet sunmaktadır. Bu alanda ilk hedef müşteri memnuniyeti kapsamında DELL sunucu yedek parçaları olan kabin, sunucu HDDserver ramsunucu power supplyserver ana kart ve server işlemci seçeneklerinden ikinci el ürün satışları yapılmaktadır.

Firmamız 2. el DELL sunucu alım ve satım işlerinde gerekli tüm testleri yapma kabiliyetine sahiptir.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   DELL İkinci El Server Satın Alım Prosedürleri

   Atıl durunda buluna 2. el Dell marka sunucularınız yerinde keşif yapılarak gerekli ikinci el fiyatlama teknikleri uygulanmaktadır.

   Serverların tüm parçaları tek tek incelenerek detaylı bir ekpertiz yapıldıktan sonra olması gereken piyasa değerinde nakit olarak müşterilerimizden satın alınmaktadır.