SUN SUNUCULAR

Sun İkinci El Server

 

İkinci El Sun Marka Sunucu Alım Ve Satımı – 2. El Sun Server

İkinci el ürün seçenekleri bakımından zengin bir depoya ve satın alma ağına sahip olan Longline ikinci el sun sunucu pazarında seçkin müşterilere hizmet sunmaktadır. Bu alanda ilk hedef müşteri memnuniyeti kapsamında Sun yedek parçaları olan sunucu kabini, harddisk, memory, hafıza kartları, serverlar, ana kart ve işlemci seçeneklerinden ikinci el ürün satışları yapılmaktadır. Bu konuda detaylı araştırmalar yaparak kurulan firmamız 2. el Sun marka sunucu alım ve satım işlerinde gerekli tüm testleri yapma kabiliyetine sahiptir.

İkinci el ürün alış ve satış işlemlerinde uzman kadrosu sayesinde alan ve satan durumundaki herkesin kazançlı çıkmasını sağlamaktadır. Firmamızın garantisinde satışı olan sun ikinci el sunucu satışlarında müşterilerimizin uzun ömürlü ürünlere en kolay yoldan sahip olmasına yardımcı olmaktadır. İkinci el sun marka ürünlerin firmamız garantisinde sunulan fırsatları sayesinde daha ekonomik ürün elde edilmesi sağlanırken en kaliteli teknik destek sağlanmaktadır.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   2. El Sun Server Ürünleri

   • Sun Network Ürünleri
   • Sun Server Parçaları ve Donanımları
   • Sun Transceiver

   Firma çalışanları teknik konularda sürekli kendilerini geliştirerek özellikle sun yedek parçalarının ikinci el değeri üzerinde gerekli tüm kolaylıkları göstermektedir. Satın alınan tüm sun ürünleri gerekli görülen testlerden geçirilerek gerekli tüm kontrolleri yapılmaktadır. Satın alım sırasında ortaya çıkacak tüm aksaklıklar satan müşterilerimizin gözü önünde açıklığa kavuşturulmaktadır. Bunun ardından satışı yapılacak olan ikinci el sun sunucu ürünleri özel ambalajlama teknikleri kullanılarak müşterilerimize teslim edilmektedir.

   Sun İkinci El Server Donanım Alım Prosedürleri

   Ürünlerin tüm bakımları yapılarak özel kutularına yerleştirilmelerinin ardından en uygun koşularda depolanması sağlanmaktadır. Birçok işletmenin stoklarında atıl durunda buluna 2. sun marka sunucu çeşitleri yerinde keşif yapılarak gerekli ikinci el fiyatlama teknikleri uygulanmaktadır. İkinci el elektronik ürün satışında önemli bir konum elde eden firmamız sun ikinci el sunucu satışında hem en uygun şartlarda ürün temini sağlarken hem de ekonomik denge oluşturmaktadır. Tüm ikinci el ürün alış işlemlerinde ve satış işlemlerinde çözüme yönelik çalışmalarımız müşteri potansiyelimizin gün geçtikçe genişlemesini sağlamaktadır.