2. EL SPEKTRUM ANALİZÖRÜ ALIM SATIM

İkinci El Spektrum Analizörü Alım Satımı

İkinci el spektrum analizörü cihazları firmamız tarafından piyasa değerine göre satın alınmaktadır.

İkinci el spektrum analizörü cihazları alım ve satımı konusunda da uzman olan ikincielaliyoruz.com profesyonel hizmet sunuyor. Satmak istediğiniz tüm ikinci el spektrum analizörü cihazlarına ekspertiz yaparak değerinde satın alıyoruz. Spektrum analizörü fiyatları için ve ekspertiz için lütfen bize ulaşınız.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Spektrum Analizörü Cihazları

   Spektrum analizörü ( İngilizce: Spectrum anlayzer ) için kısaca “pasif receiver” tanımını kullanmak doğru olabilir.

   İncelenmek istenen haberleşme sistemi üzerine bağlanarak geçen sinyallere müdahale etmeden ekran üzerinde göstermektedir. Böylece elektriksel sinyallere bakarak haberleşme sisteminin performansı hakkında bilgi edinebilmektedir. Spektrum analizörü ile problemin kaynağını görebiliriz ve çözüm için büyük bir adım atmış oluruz.

   Spectrum Anlayzer Tipleri

   Spectrum analyzer piyasada iki şekilde satılmaktadır. El tipi ve masaüstü sabit olarak modeller mevcuttur.

   • El terminali spektrum analizörü
   • Sabit spektrum analizörü

   Spektrum analizörü ekranı karelere bölünmüştür. Kareler seçime göre; frekans aralığını, voltaj değerini, span ya da zamanı temsil edebilir.

   Spektrum Analizör girişine DC Voltaj kullanmayınız. Aksi takdirde cihaza hasar verebilirsiniz.  Eğer bağlanacağınız sistem içinden DC Voltaj Geçiyorsa “DC Block” kullanın.

   Spektrum Analizörü Markaları

   • Rigol
   • Protek
   • GW Instek