2. EL CİSCO

İkinci El Cisco Ürünleri

İkinci El Cisco Switch ve 2. El Cisco Router Fiyatları

2000 yılından bu yana ikinci el Cisco switch ve router alım satım hizmeti vermekte olan ikincielaliyoruz.com bu alanda kazandığı deneyimleri ile sektörde öncü olmayı başarmıştır.

Tüm kullanılmış Cisco ürünlerin ekspertizini yaparak alıp satımını yapıyoruz. Ayrıca Cisco marka ürünleri satmak istediğinizde de değerinden alıyoruz.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.   Ürün Niteliği :

   Ürün Çalışıyor mu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   2. El Cisco Ürünleri Alım Satımı

   Kullanmadığınız ve elinizden çıkarmak istediğiniz ikinci el Cisco swtich  ya da ikinci el Cisco router gibi ürünlerin alım işlemlerini yaparken öncelikle alanında uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımız tarafında değerlendirilmektedir. Bu değerlendirilme yapılırken öncelikle ürünün kullanım ömrü dikkate alınıyor. Daha sonra atıl durumda bulunan bu ürünlere değer biçiliyor. Cisco switch fiyat listesi asla piyasa değerinde olacak şekilde oluşturulmuştur. Böylece sizler de elinizde bulundurduğunuz fakat artık işinize yaramayan ürünleri paraya çevirme imkanını kazanmış olursunuz.

   İkinci El Cisco Router

   İkinci el cisco router ürünlerin alımını sürekli olarak yapmaktayız. Ürünlerin değerleri bu alanda deneyimi bulunan uzman bir kadro tarafından yapıldığı için bu cihazlarda asla piyasa altında bir değer biçilmez.

   2.el cisco router cihazlarının incelenmesi teknik ekibimiz tarafından yapıldıktan sonra siz kıymetli müşterilerimize cihazın değeri hakkında detaylı bir rapor ile birlikte bir de fiyat sunuyoruz. Size verilen bu fiyat üzerinde karşılıklı olarak bir anlaşma sağlanması halinde alım işlemini tamamlamak için gerekli olan çalışmalar başlatılıyor. Böylece evinizin bir köşesinde atıl durumda bulunan cihazlar teknolojiye geri dönüşüm sayesinde yeniden kazandırılmış oluyor.

   Cisco router fiyatları ve ikinci el alım satım için lütfen iletişime geçiniz.

   2. El Cisco Switch

   İster 2. el cisco switch isterse de ikinci el cisco router gibi cihazlara sahip olan yapılan anlaşma sonrasında sizlerin de tercihine göre satın alma işlemlerinde gerçekleşen süreç belgeli ve lisanslı bir biçimde de devam ettirilebilir. Size sunmuş olduğumuz teklifi kabul etmeniz halinde yapılacak olan testler sonrasında çıkan sonucunu muhasebe birimimizin de onaylaması ile satış işlemi gerçekleştirilir. Cisco ikinci el switch fiyat bedeli gibi diğer cihazların da satış bedeli aynı gün hesabınıza yansıyacaktır.

   Cisco switch fiyatları ve ikinci el alım satım için lütfen iletişime geçiniz.

   Menü