2. EL FİBER OPTİK OTDR TEST CİHAZI

Fiber Optik OTDR Test Cihazı Fiyatları

İkinci el Fiber Optik OTDR Test Cihazları firmamız tarafından piyasa değerine göre satın alınmaktadır.

Fiber Optik OTDR Test Cihazı alım ve satımı konusunda da uzman olan ikincielaliyoruz.com profesyonel hizmet sunuyor. Satmak istediğiniz tüm ikinci el test cihazlarına ekspertiz yaparak değerinde satın alıyoruz.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   OTDR Test Cihazları

   Fiber optik kablolar ile oluşturulmuş hatların güç gereksinimlerini hesaplamak için birkaç yöntem mevcuttur. Bu yöntemlerden en basit ve ucuz olanı Fiber Optik OTDR Test Cihazı ile yapılan ölçümlerdir.

   OTDR açılımı: Optical Time Domain Reflectometer

   OTDR test cihazı ile fiber hat üzerindeki konnektör, ek ve fiber yansıması gibi çeşitli kayıplara neden olan hataları kolayca görmek mümkündür. Cihazlar genellikle KİT olarak alınıp satılmaktadır.

   Markalar;

   • Viavi OTDR Cihazları
   • JSDU OTDR Cihazları
   • Testo OTDR Cihazları

   Fiber optik kablo nedir? Ortasında bir kaç kat koruyucu madde ile sarılmış cam olan ince kablolardır. Elektronik sinyaller yerine, elektriksel parazitlerin oluşmasını engelleyen ışık ileterek data transferi sağlar. Işık iletimi elektrik parazitleri olan ortamlar için idealdir.