2. EL ALKOL ÖLÇÜM CİHAZI ALIM SATIM

İkinci El Alkolmetre Cihazı Alım Satımı

İkinci el Alkolmetre Cihazları firmamız tarafından piyasa değerine göre satın alınmaktadır.

İkinci El Akolmetre Cihazı / alkol ölçüm cihazları alım ve satımı konusunda da uzman olan ikincielaliyoruz.com profesyonel hizmet sunuyor. Satmak istediğiniz tüm ikinci el alkol test cihazlarına ekspertiz yaparak değerinde satın alıyoruz.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Alkolmetre Cihazları

   Genel anlamada en çok bilinen alkolmetre; kandaki alkol miktarını nefesteki havadan tespit eden bir cihazlara denir. Trafik polislerinin kullandığı cihazlar portatiftir. Ölçü birimi promildir. Üç tür alkometre tipi mevcuttur; nefes ölçer, zehir ölçer ve alkosensör olarak isimlendirilir.

   Bir diğer alkolmetre veya alkol ölçüm cihazı türü ise laboratuvarlarda ve hastahanelerde kullanılan özel profesyonel portatif olmayan test cihazlardır. Alkol ölçümü için çeşitli amaçlar ve şekillerde kullanılabilir.

   Tüm bu cihazların alım satımı ikinci el olarak firmamız tarafından yapılmaktadır.

   Alkolmetre ve ölçüm cihazları genellikle KİT olarak alınıp satılmaktadır. Eksik parçalı olan kitler satın alıamaktadır.

   Alkolmetre Markaları;

   • Lion Alcolmeter Cihazları
   • Greenwon Alkolmetre Cihazları
   • Anton Paar Alkol Ölçüm Cihazı Laboratuvar Tipi

   Alkol Ölçüm Cihazı Nedir?

   Laboratuvar tipi alkol ölçüm cihazları, çeşitli alkol muhteviyatı bulunan sıvıların alkol içeriğini doğru bir şekilde belirlemek için kullanılır.