3D OPTİK TARAMA CİHAZI

2. El 3D Optik Tarama Cihazı Alıyoruz

İkinci el 3D Optik Tarama cihazları firmamız tarafından piyasa değerine göre satın alınmaktadır.

3D Optik Tarama Cihazı alım ve satımı konusunda da uzman olan LongLine profesyonel hizmet sunuyor. Satmak istediğiniz tüm tarama cihazlarına ekspertiz yaparak değerinde satın alıyoruz.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   3D Optik Tarama Cihazları

   3D optik tarama, fiziksel bir objenin metrik sistemde ölçülerini ve yapısal bilgilerini yüksek  bir hassasiyet ile bilgisayar ortamına aktarma işlemidir. 3D optik tarama cihazlarında bulunan hassas optik ve lazer tarayıcıları ile 10 mm den 40000 mm ölçülerine kadar olan obje ve modeller alınabilmektedir. Daha büyük objelerin 3D taraması için ise daha farklı modellerdeki cihazlar da mevcuttur. Tüm bu cihazların 2.el alım satımı için bize ulaşabilirsiniz.

   Markalar;

   • Rexcon
   • Breukman
   • Cronos