2.EL TERMOMETRE ALIM SATIM

İkinci El Termometre Fiyatları

İkinci el Termometre cihazları firmamız tarafından piyasa değerine göre satın alınmaktadır.

İkinci el termometre alım ve satımı konusunda da uzman olan ikincielaliyoruz.com profesyonel hizmet sunuyor. Satmak istediğiniz tüm markalardaki ikinci el lazer termometre cihazlarına ekspertiz yaparak değerinde satın alıyoruz.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Lazer Termometre Cihazları

   El tipi lazer termometre cihazları ortamdaki sıcaklığın ölçümünü yapan bir cihazdır. İnfrared Termometreler, sıcaklığı temassız ölçmek için kullanılan cihazlardır. Lazer yani infrared termometreler, temassız ölçüm yaparlar. Bu cihazlar genel bakış biçimde bir gövdedeki sıcaklığı infrared ışını ölçerek yapar. Bütün infrared termometreler pilot ışın demetine sahiptir. Lazer termometreler görünür yüzeylerdeki dış sıcaklığını ölçerler. El tipi cihazlar yaygındır ve kullanımı kolaydır.

   Lazer Termometre Markaları;

   • PCE Temassız Termometreler
   • Benetech Lazer Termometreler
   • Bosch Lazer Temassız Termometreler
   • Peak Meter Temassız Termometreler

   Lazer Termometre Genel Özellikleri

   Portatif cihazlardır. 2.el olarak lazer termometre alım satımı ve fiyatları için bizi arayınız.  Bazı modellerde ölçülecek materyale göre (kağıt, ahşap, metalik yüzeyler …) K değeri seçilebilir. Parlak metalik yüzeylerde ölçüm yapmak iççin sıcaklık trendi aparatları kullanılmalıdır. Temassız infrared termometreler ile bu tip yüzeylerde mutlak sıcaklık ölçümü yapmak mümkün değildir.

   • Gıda, sanayi ve zannat için kullanılabilir
   • -35….250°C arası yüzey sıcaklığı ölçmek için Mini İnfrared Termometre modelleri mevcuttur
   • -50 … +850 °C ve +1370 °C’ye kadar termo element ölçümü dahil, ayarlanabilir, emisyon derece, Çift Lazer tipi ürünler mevcuttur
   • Sürekli sıcaklık ölçümü için sabit montajlı Infrared Sıcaklık ölçer modeller mevcuttur