XRF SPEKTROMETRE ANALİZ CİHAZLARI

İkinci El XRF Spektrometre Analiz Cihazları

İkinci el XRF Spektrometre Analiz cihazlarını güncel ticari değerleri üzerinden alımı yapılmaktadır.

İkinci El Spectrometre Xrf Analyzer cihazları alım satımı konusunda da uzman olan firmamız ürün değerlendirmesi ile getirdiğiniz tüm Spectrometre cihazlarına anında ekspertiz yaparak değerinde satın alınmaktadır.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   XRF Spektrometre Analiz Cihazı Nedir?

   X-Ray Floresans (XRF) spektrometre cihazları her hangi bir cismin yapı oluşum birimlerini belirlemede kullanılan bir cihazdır.

   Özellikle çalışma sırasında malzemeye zarar vermez. Kolay kullanım avantajı işe duyarlı ve hızlı sonuçlar elde etmenize olanak sağlar. Bilimsel araştırmalarda yoğun bir biçimde kullanılan bu teknoloji geniş bir aralıkta elementlerin analiz edilmesinde ve kimyasal sonuçlar üretmesi amacıyla tasarlanmıştır.