Tower Server

Tower Sunucusu nedir?
Tower sunucusu, görebildiğimiz en yaygın sunucudur. Görünüşü bilgisayar sunucusuna benziyor ama daha büyük çünkü sunucunun işlevlerini genişletmek için gereken birçok yuvaya sahip. Bu tür sunucular genellikle bir masaüstü bilgisayarın çok benzer görünen merkezi işlem birimiyle karıştırılır.
İkinci El Tower server büyük bir kasaya sahip olduğu için daha fazla fonksiyon konfigüre edebiliyoruz. İkinci El Tower sunucunun birçok uygulama için ideal olmasının nedeni budur.

Genellikle genel amaçlı sunucuların, çeşitli yaygın uygulamalarda kullanılabilen kule sunucular olduğunu söyleriz. İster hız uygulamaları ister depolama uygulamaları kule sunucusunu kullanabilir. Bu tür bir sunucu çok fazla bakım gerektirmez. Veriler, bir bölmede kurulu birkaç sunucuda olduğu gibi, çeşitli makinelere yayılmak yerine tek bir kulede depolandığından, hem fiziksel olarak hem de şirket ağında kolayca tanımlanabilir.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :