TOTAL STATİON

İkinci El Total Station Alıyoruz

İkinci el Total Station cihazları güncel ticari değerleri üzerinden satın alınmaktadır

İkinci El Total Station cihazları alım satımı konusunda da uzman olan firmamız ürün değerlendirmesi ve Bize getirdiğiniz tüm Takeometre cihazlarına anında ekspertiz yapılarak değerinde satın alınmaktadır.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.Ürün Niteliği :

Ürün Bilgileri Dokümanı :

Ürün Satmak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.
Ürün Niteliği :

Ürün Çalışıyor mu :

Ürün Resmi :

Ürün Bilgileri Dokümanı :

2. El Total Station Nedir?

Genellikle yol ölçümleri için arazide kullanılan, açı, yükseklik ve mesafe ölçümü yapmaya yarayan bir cihazdır. Elektronik Takeometre yada Topoğrafik ölçüm cihazı olarak bilinir.

Cihaz gönderdiği lazer ışınlarının yansıtıcılardan geri yansır ve uzaklık, kot gibi bilgiler elde edilir. Doğru ve kusursuz ölçümler yaparak oluşturulan bilgiler elektronik versiyonlarda otomatik olarak kaydedilebilir.

Yaygın olarak bilinen TOTAL STATION – GNSS – GPS Cihazları

Trimble Total Stationlar
Topcon Total Stationlar
Stonex Total Stationlar
Spectra Total Stationlar
Sokkia Total Stationlar
Ashtech Total Stationlar
Foif Total Stationlar
Geomax Total Stationlar
Hi-Target Total Stationlar
Leica Total Stationlar
Nikon Total Stationlar

İkinci el Leica ve Nikon total station ürünleri için bize ön talep bırakabilirsiniz. İstediğiniz ikinci el total station ürünü bulunduğunda sizin için satın alıp bakımı yapıldıktan sonra kullanımınıza sunulur.

Menü