TOTAL STATİON

İkinci El Total Station Alıyoruz

İkinci el Total Station cihazları güncel ticari değerleri üzerinden satın alınmaktadır

İkinci El Total Station cihazları alım satımı konusunda da uzman olan firmamız ürün değerlendirmesi ve Bize getirdiğiniz tüm Takeometre cihazlarına anında ekspertiz yapılarak değerinde satın alınmaktadır.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   2. El Total Station Nedir?

   Genellikle yol ölçümleri için arazide kullanılan, açı, yükseklik ve mesafe ölçümü yapmaya yarayan bir cihazdır. Elektronik Takeometre yada Topoğrafik ölçüm cihazı olarak bilinir.

   Cihaz gönderdiği lazer ışınlarının yansıtıcılardan geri yansır ve uzaklık, kot gibi bilgiler elde edilir. Doğru ve kusursuz ölçümler yaparak oluşturulan bilgiler elektronik versiyonlarda otomatik olarak kaydedilebilir.

   Yaygın olarak bilinen TOTAL STATION – GNSS – GPS Cihazları

   Trimble Total Stationlar
   Topcon Total Stationlar
   Stonex Total Stationlar
   Spectra Total Stationlar
   Sokkia Total Stationlar
   Ashtech Total Stationlar
   Foif Total Stationlar
   Geomax Total Stationlar
   Hi-Target Total Stationlar
   Leica Total Stationlar
   Nikon Total Stationlar

   İkinci el Leica ve Nikon total station ürünleri için bize ön talep bırakabilirsiniz. İstediğiniz ikinci el total station ürünü bulunduğunda sizin için satın alıp bakımı yapıldıktan sonra kullanımınıza sunulur.