Server Yedek Parça

Server Yedek Parçasına Neden İhtiyaç Vardır?

Sunucu hızını artırmak, veri depolama alanını yükseltmek için IT donanım ekipmanlarına ihtiyaç duyulduğunda sunucu parçalarını değiştirmeniz gerekmektedir. Bu durumda mevcut yedek parçanızı daha güncel sunucu yedek parçaları kolayca değiştirerek iş performansını artırabilirsiniz.

Server Yedek Parçasına ihtiyaç duyulduğunda, genellikle bir bileşende bir kusur veya acilen değiştirilmesi gereken aşınmış bir parça vardır. Yeni sunucu donanımı pahalıdır ve genellikle gereğinden fazlasını satın alırsınız.

Çoğu firma, yedek parça stoklamanın işletme maliyetlerini etkin bir şekilde kontrol etme ile uyumlu olmayabileceği korkusu olduğundan, etkin yedek parça yönetimini sürdürmeyi zor bulmaktadır. ikinciel aliyoruz.com üzerinden tüm server ürünleri yedek parçasını tedarik edebilir veya satabilirsiniz.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Veri merkezini her zaman çalışır durumda tutmak en büyük önceliğinizdir. Bu nedenle, donanım yedek parçalarına ihtiyacınız olduğunda, tüm kullanılmış sunucu yedek parçalarını nakde çevirip refurbished yeni server aksamı satın alabilirsiniz.

   Hangi yedek parçaya ihtiyacınız var ise, lütfen uzman ekibimizle iletişime geçin ve size yardımcı olmalarına izin verin.

    

   Fazla Sunucu (Server) Aksamlarınızı / Yedek Parçalarınızı bize satın.

   Uzun yıllardır bu işin içinde olduğumuzdan, sektörün içini ve dışını çok iyi biliyoruz, bu nedenle hizmetlerimize hiçbir sorun yaşamadan güvenebilirsiniz. HP, Dell, Fujitsu, IBM, Sun gibi başlıca markaların orijinal yedek parça ve aksesuarların resmini çekip hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

   ikincielaliyoruz.com geniş bir yelpazede HP, SUN, IBM ve DELL Sunucuları ve Yedek Parçalarının seçkin bir tedarikçisi olarak bilinir.

   Satmak istediğiniz ekipmanın ayrıntılarını satın alma ekibimize info@ikincielaliyoruz.com adresinden e-posta ile gönderiniz. Satın alma fiyatını (teste tabidir) görüşmek için doğrudan sizinle birlikte çalışacaklar ve ekipmanınızı işleme için doğrudan bize nasıl göndereceğinizi açıklayacaklardır.

    

   Aradığınız Server Yedek Parçaları Burada

   Yenilenmiş Sunucu (Refurbished Server) yedek parçaları satın almanız şirketin zamandan, paradan ve emekten tasarruf etmesini sağlar.

   ikincielaliyoruz.com geniş bir yelpazede HP, SUN, IBM ve DELL Sunucuları ve Yedek Parçalarının seçkin bir tedarikçisi olarak bilinir.

   Farklı sunucu markalarına ait geniş bir yedek parça yelpazesi bizde mevcuttur. Sunucu anakartı, cpu, hdd, modul kart, memory, güç kaynağı gibi yedek parçaları anında sipariş edebilirsiniz.

   İş sorunlarınızı çözmek için bizden modern HP, Dell, IBM, Intel gibi birçok markada server yedek parça sunucuları satın alabilirsiniz.

   Tüm sunucu parçalarımız size gönderilmeden önce test edilmiştir.

   IBM, Dell ve HP yenilenmiş sunucular da dahil olmak üzere server parça ürünlerinde uygun maliyetlerde birçok seçenek mevcuttur. Durumun aciliyetine göre server parçalarını tedarik ediyoruz. Fiyat teklifi almak için bize ulaşabilirsiniz.