Rack Server

Rack Sunucusu Nedir?
Rack sunucusu, 1U raf, 2U raf, 4U raf vb. içerir. Genellikle, 1U rafa monte sunucular, en fazla yerden tasarruf sağlar. Ancak nispeten sabit bazı iş alanları için uygun olan düşük performans ve ölçeklenebilirlik sağlar. İkinci El 4U Rack sunucuları daha yüksek performans, ölçeklenebilirlik sağlar ve genellikle 4’ten fazla yüksek performanslı işlemciyi ve çok sayıda standart çalışırken değiştirilebilir bileşeni destekler. Yönetimi de çok uygundur. Bu üreticiler genellikle büyük trafik uygulamaları için uygun olan uygun yönetim ve izleme araçlarını sağlar. Ancak, daha büyük sunucularda alan kullanımı daha düşüktür.

Rack sunucusu, standart 19 inçlik bir rafın içine kurulur. Bu yapının çoğu çok işlevli bir sunucudur. Bu tür bir sunucunun avantajı, sistemin tüm bileşenlerinin aynı yerde bulunmasının, bağlantıları yönetmeyi ve sistemin bakımını kolaylaştırmasıdır.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :