2. EL MULTİMETRE ALIM SATIM

Multimetre Fiyatları

İkinci el Multimetre cihazları firmamız tarafından piyasa değerine göre satın alınmaktadır.

2. el mutimetre alım ve satımı konusunda da uzman olan ikincielaliyoruz.com profesyonel hizmet sunuyor. Satmak istediğiniz tüm markalardaki ikinci el mutimetre cihazlarına ekspertiz yaparak değerinde satın alıyoruz.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Multimetre Cihazları

   Multimetre olarak bilinen el tipi cihazlar akım, gerilim ve direnci ölçebilen cihazlardır. Ampermetre ile sadece akımı, voltmetre ile sadece gerilimi, ohmmetre ile direnci ölçebilirsiniz. Ancak multimetre bütün bu fonksiyonları tek cihaz ile yapan ölçüm cihazıdır.

   Multimetre Markaları;

   • Unit Mutlimetre
   • TT-Technic
   • Marxlow
   • Proskit multimetrelerin ikinci el fiyatları için lütfen bizi arayın.

   Multimetre Genel Özellikleri

   Multimetreler portatif cihazlardır. 2.el olarak multimetre alım satımı ve fiyatları için bizi arayınız. Genel Özellikler: Count 3 ½ Dijit 600V AC/DC, 200A AC 20kΩ Direnç Ölçümü Aydınlatmalı Ekran Data Hold Özelliği Diyot Testi