NAS SERVER YEDEKLEME CİHAZLARI

İkinci El Yedekleme Cihazı

İkinci El Yedekleme Cihazı, Nas Server Yedekleme Depolama Cihazları Alım Satımı

Server yedekleme için önem arz eden ikinci el yedekleme cihazı çeşitlerine özel bakım süreçleri ardından sıfır ürün değerinde ve ikincielaliyoruz.com tecrübesi ile sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda Tape Drive olarak da bilinen yedekleme cihazlarının alım ve satımı işlemleri sırasında özel olarak uygulanması gereken bazı kontrol prosedürleri vardır. İkinciElAliyoruz.Com olarak bu aşamaların kontrolü ve sistemin sağlıklı çalışabilmesi için sizin her aşamada yanınızdayız.

Aynı zamanda elinizde buluna tüm ikinci el bilgisayar donanımları ve yedek parçaları en uygun fiyata satın alınmaktadır. Firmamız bu konuda en donanımlı test cihazları ile gerekli tüm testleri yapmaktadır. Satın alınan ürünlerin bakımı ve temizliği titizlikle yapıldıktan sonra ikinci el satışı yapılmaktadır. Her konuda detaylı incelemeleri yapma imkanına sahip ikincielaliyoruz.com müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergilemektedir.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   ikincielaliyoruz.com elektronik cihazların zaman içinde yenilenme ve değişim ihtiyacı duyulan tüm donanımlarında ve yedek parçalarında ikinci el ürün bulmak mümkündür.

   NAS Server Yedekleme Cihazları

   NAS yani ağa bağlı depolama cihazları aynı zamanda depolama için ve yedekleme için kullanılabilen ürünlerdir.

   İkinci el server ürünleri söz konusu olduğunda tüm marka ve modellerin hangi cihazlarda daha uygun kulanım imkanı sunacağı tecrübeli ekiplerimiz tarafından size bildirilecektir. Günümüzde en çok kullanılan nas server yedekleme cihazı müşterilerimize satılırken daha önceki geçmişi ve yapılan bakımlar hakkında kısa bilgi aktarımı yapılmaktadır. Böylelikle ürünlerin firma garantisinde rahatlıkla uzun yıllar boyunca kullanılabilir olduğu açıkça ortaya konmaktadır.

   Bütün elektronik ürünlerin ikinci el alım satımında en uygun fiyatları sunan ikincielaliyoruz.com müşterileri ile sürekli iletişim içinde faaliyetler sürdürmektedir.

   Sürekli kulanım ihtiyacı doğan server yedekleme cihazları değişimi ve montajları teknik servis hizmetleri kapsamında en hızlı şekilde yapılmaktadır. Bunun yanında diğer tüm cihazların bakım onarımları ve yedek parça değişimleri en seri şekilde yapılmaktadır. İhtiyaç duyulan tüm ikinci el yedekleme ürünleri en kısa sürede tedariği sağlanmaktadır.

   İkinci el ürün yelpazesinde yer alan server yedekleme cihazı depolama alan kapasitesi bakımından değişik çeşitleri bulunmaktadır. En uygun fiyatlar ile ikinci el satışı yapılan ürünlerin alım işlemlerinde de maksimum değer verilerek satın alınmaktadır. Önemli olan ürünlerin kullanım ömürlerinin yeterli seviyelerde olmasıdır.

   NAS’ı yedek sunucu olarak kullanabilir miyim?

   NAS cihazları genellikle yedekleme (backup) sunucuları olarak kullanılır. Ev veya iş ofisinizdeki her bilgisayar için bir USB harici yedekleme cihazı satın almak yerine, tek bir NAS satın alınabilir ve ağdaki tüm bilgisayarlar NAS yedekleme sunucusuna yedeklenebilir.

   QNAP Nedir?

   QNAP NAS, sürekli olarak İnternet’e bağlı bir veya daha fazla sabit sürücüden oluşan bir cihazdır. Yeni veya 2. el QNAP cihazınızla, resimler, filmler ve müzik gibi temel verileriniz ve medyanız için yedekleme merkeziniz veya depolama biriminiz olabilir. Evde saklayabilir ve istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

   QNAP’ın Ağa Bağlı Depolaması (NAS), sürekli olarak internete bağlı olan bir veya daha fazla sabit sürücüden oluşan sistemlerdir. QNAP, fotoğraf, video ve müzik gibi tüm önemli dosyalarınızı ve medyanızı depolayan yedekleme “merkeziniz” veya depolama biriminiz olur.

   En son yedekleme teknolojilerine sahip ikinci el stroge backup ünitesi olan  QNAP yedekleme ünitesi ile yedekleme sürenizi azaltıp, işinize, hizmetlerinize ve üretiminize esneklik katabilirsiniz.

   NAS sunucuları ile ilgili olarak, QNAP ve Synology yedekleme cihazları, piyasadaki en iyi markalardan ikisidir. Her ikisinin de avantaj ve dezavantajları vardır.

   İkinci el yedekleme cihazlarınızı ikincielaliyoruz.com güvencesiyle nakde çevirmek için bize ulaşınız.