2. EL WORKSTATİON

İkinci El Workstation

2. El Workstation Markaları Alım Satımı

ikincielaliyoruz.com güncel olarak kullanmadığınız iyi durumdaki ikinci el Workstation (iş İstasyonu) markalarını ekspertiz sonucunda en uygun fiyatlarla satın almaktadır. Elinizde bulunan ikinci el Dell wokstation ve ikinci el HP workstation ürünleri ve tüm yedek parçaları kullanıma uygun olduğu takdirde ikinci el şartlarında satın alınarak diğer kullanıcılara ulaşması sağlanmaktadır.

Bu konuda yapılan çalışmalarımızda öncelikle satılan ürünleri gerekli tüm testlerden geçirmekteyiz. Özellikle ikinci el Dell / HP Workstation (İş İstasyonu) alım işlemlerinde ortaya çıkması muhtemel sıkıntıları göz önünde tutarak alıcı ve satıcıların bu işlemden en karlı yöntemlerde faydalanması sağlanması amaçlanmaktadır.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   İkinci El Workstation Alım Prosedürlerimiz

   Workstation ürünleri hassas donanımlardan oluştuğu için satın alma esnasında çok iyi test edilmiş olması gereklidir. Hassas donanımların tek tek özenle test edilmesi gereklidir. Bu sebepten dolayı 2. el Workstation modellerinin el değişimlerinde firmamızın piyasada müşteri memnuniyeti sağlaması amacı ile ekspertiz aşamasında belirli prosedürler takip edilmektedir. Bu konuda özellikle alıcıların mağdur olmaması için ürünlerin satışlarından sonra 1 yıl garanti fırsatları sunulmaktadır.

   İkinci El HP ve DELL Workstation’lar

   Günümüzde birçok firma bilgisayar ve diğer elektronik cihaz bakım onarımlarında ortaya çıkan bu tür giderlerini daha minimum seviyeye indirmek için ikinci el ürün kullanımına gerek duymaktadır. En kullanışlı ikinci el Hp Workstation satışlarını yaparken sıfır ürün satış şartları uygulanmaktadır. Çünkü satın alınan bu ürünler en titiz bakım ve temizlik faaliyetlerinden geçirilerek kullanıma hazır hale gerilmektedir. Satın alınan her ikinci el üründe olduğu gibi ikinci el Dell Workstation alışlarından sonra gerekli tüm testleri ve temizliği yapılarak vitrinde yerini almaktadır.

   2. El Workstation Fiyatları

   İkinci el ürün fiyatları sıfır ürünlere göre daha alt seviyelerde yer alırken birçok ürün sıfır değerinde kulanım imkanı sunduğu görülmektedir. Özellikle 2. el Workstation az kullanılmış veya çok iyi korunmuş olanları ikinci el olarak değer görmesine rağmen sıfır ürün kadar uzun ömürlü olmaktadır.