2. EL SOĞUTUCU

İkinci El Soğutucu

Soğutucu cihazların içerisindeki soğuk havayı tüm alana yayma işlemini gerçekleştiren cihaza soğutucu fan adı verilmektedir. Bu fan sayesinde bir laptopun veya bilgisayarın her köşesi aynı derecede soğutulmaktadır.Örneğin, bir laptopun, bir kısmının iyi soğutmadığı durumlarda büyük ihtimalle sorun soğutucu fanın üflememesi ya da az üflemesidir. Bu durum, genellikle fan motoru arızasından ya da düşük volt bir soğutucu fan kullanıldığından kaynaklanmaktadır.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Soğutucu Fan Nerelerde Kullanılır?

   Soğutucu fanlar sadece laptoplarda kullanılmamaktadır. Aynı zamanda da soğutma işlemin yapılması gereken tüm noktalarda kullanılmaktadır ve bu da aslında oldukça geniş bir skalaya sahip olduğunu göstermektedir.

   Soğutucu fanlar yalnızca soğutucu cihazlar da değil farklı alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Örneğin, bir bilgisayarın içerisinde bulunan işlemciyi soğutmak için de soğutucu fan gerekmektedir. Ekran kartı gibi çok çalışan ve ısınan parçalarda soğutucu fan yardımı ile soğutulmaktadır.

   Laptop Soğutucu Nedir, Ne İşe Yarar?

   Laptop soğutucuları ise dizüstü bilgisayarların alt kısmına yerleştirilen ve bilgisayarın ısınma sorunun önüne geçmek için kullanılan fanlı sistemlerdir. Bu sistemler aracılığıyla laptoplar kullanıldığı yerin daha üstünde durur ve fan yardımı ile ısınma problemi çözülmektedir.

   Laptoplar diz üzerinde ya da masa üzerinde kullanılırken fan kısımlar altta kaldığı için sıcak havayı dışarı atmakta zorlanır ve bu durum ancak laptop soğutucu fan ile çözülebilmektedir.

   Firmamız tarafından tüm 2. el soğutucu ve diğer ürünler alınmaktadır. Bu alanda tecrübeli teknik ekibe sahip olan firmamız ile iletişime geçerek, 2. el ses sistemleri ve diğer tüm ikinci el elektronik ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   https://ikincielaliyoruz.com/urun/ikinci-el-bilgisayar-urunleri/