2. EL ROUTER

İkinci El Router Modelleri

İkinci El Router Fiyatları, 2. El Cisco Router – Router Alım Satım

İkinci el router ürünleri konusunda son derece hassas alım ve satım programları uygulayan firmamız bu konuda Türkiye’de seçkin hizmet sektörü oluşturmuş durumdadır. Özellikle network ürünleri arasında sık kullanılan ikinci el router alış ve satışını titizlikle yapmaktayız.

Yaklaşık 20 yıllık deneyimi bulunan ikincielaliyoruz.com ekibimiz bu alanda geniş ürün yelpazesi oluşturarak ikinci el ürün kullanmak isteyenlere en kullanışlı ikinci el router fiyatları ve yedek paça temini konusunda basamak oluşturmaktayız. Seçkin markaların ürünlerini en uygu fiyata ikinci el olarak satışı yapmaktayız. Garantili 2. el router satışlarını da detaylı ekspertiz ve bakım sonrası itina ile yapmaktayız.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.   Ürün Niteliği :

   Ürün Çalışıyor mu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   İkinci El Router Markaları

   Elektronik sanayinin hızla gelişmesi bu tür ürünlerin ikinci el piyasasında hızlı bir şekilde el değiştirmesine neden olmaktadır. Piyasada arayıp bulamadığınız en seçkin markalar olan; CiscoHpJuniper gibi önemli routerleri ikinci el ve garantili ürünler olarak müşterilerimize satışını yapmaktayız. Bu gün piyasada ikinci el olarak alacağınız 2. el cisco router sıfır değerinde kullanım imkanı sunmaktadır. Çünkü bizim ikinci el router  olarak satın aldığımız ürünler az kullanılmış hatta çoğu hiç ambalajından çıkarılmadan ikinci el piyasasına düşmüş ürünler olmaktadır.

   2. El Router Fiyatları

   En uygun fiyatlar ve maliyetler ile elde edilecek olan sisteminize % 100 uyumlu refurbished ürünleri tedarikçi firma ikincielaliyoruz.com garantisinde satışını yapmaktayız. Bu alanda müşterilerimize sunduğumuz bütün ikinci el router fiyatları en makul değerler olduğunu ürünü kullandığınızda anlamanız mümkün olmaktadır.

   ikincielaliyoruz.com tüm network ve server ürünleri alımı yapmayı tercih eden müşterilerimize piyasada bulunamayan özel ürünlerin ve parçaların 10 iş günü içerisinde temini sağlanmaktadır.

   Router Ürünlerinde 1 Yıl Garanti

   Ayrıca firmamız tarafından tüm 2. el Cisco router ve diğer ürünlere 1 yıl garanti verilmektedir. Bu zaman aralığında sorun çıkması durumunda anında aynı özelliklerde bir ürünle değişimi yapılmaktadır. Bu alanda tecrübeli teknik ekibe sahip olan firmamız ile iletişime geçerek tüm 2. el router ve diğer tüm ikinci el elektronik ürünler hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

   Menü