2. EL FOTOKOPİ MAKİNESİ

2. Fotokopi Makinesi

Fotokopi makinesi ofislerimizde en fazla ihtiyaç duyduğumuz cihazlardan biridir. Fotokopi makinesi, çeşitli belgeleri ve diğer görsel materyalleri hızlı ve ucuz bir şekilde çoğaltmak için kullanılır. Fotokopi makinesinin yaptığı işlem basitmiş gibi gözükse de çalışma sistemleri oldukça başarılıdır.Günümüzde birçok fotokopi makinesi karbon elementinden oluşan toner yardımıyla belge kopyalama işlemi gerçekleştirmektedir. Çerçeveleme, maskeleme, kenar silme, çift sayı kopyalama, kenar paylı kopyalama, dizgileme ve zımbalama gibi özellikleriyle fotokopi makineleri oldukça gelişmiştir.
Fotokopi makineleri belgeleri hızlı ve ucuz bir şekilde çoğaltmaktadır. Eski dönemlerde bu işlemi gerçekleştirmek için tek tip makineler bulunuyorken, şimdilerde üretilen dijital makinelerin analoglardan farkı, esas olarak görüntüyü tarama biçimidir.
Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Fotokopi Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

   Yeni ya da ikinci el fotokopi makinesi almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. İlk olarak kullanım alanı ve amacına uygun, teknik özellikler ve uzun vadede kullanım maliyetleri dikkate alınmalıdır. Fotokopi makinesi alırken, satış sonrası hizmet, kolay ulaşım, servis ağı yaygınlığı, fotokopi makinesi servisleri tamir hizmetlerinin hızı ve güvenilir olması ile kullanılan baskı teknolojilerine dikkat etmek gerekiyor.
   Ayrıca, makinenin garanti süresinin uzunluğu ve bu garanti süresince hızlı, profesyonel servis, malzeme ve ucuz yedek parça maliyeti garantisi de çok önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de fotokopi makinelerinde kullanılan yedek parçaların drum, developer, cleaning blade, drum blade, paper feed roller, fuser roller, upper roller, lower roller, press roller, scrapper ve seperation claw gibi kullanım ömürlerine dikkat edilmesi gerekiyor. Makinelerde kullanılacak toner, renkli tonerler, mürekkep ve kartuşun ne kadar kopya basabildiği ve maliyet değerinin ne kadar olduğu da dikkat edilmesi gereken kriterler arasında yer alıyor.

   2. El Fotokopi Makinesi Fiyatları

   2. el fotokopi makinesi fiyatları belirlenirken, piyasa şartları, fotokopi makinesinin durumu ve özellikleri gibi kriterlere göre müşterilerimize en uygun şartları sunuyoruz. Anlaşma sağlamamız halinde aygıtları sizden alarak ödeme işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle, piyasadaki ikinci el fotokopi makinesi fiyatları doğrultusunda değer kaybı yaşamış olursunuz.