IBM SUNUCU

IBM İkinci El Server

IBM 2.El Server Alım Ve Satımı

Çeşitli server markalarında 2.el seçenekleri bakımından geniş seçenek sunan LongLine IBM İkinci El Server pazarında da hizmet sunmaktadır. Bu alanda ilk hedef müşteri memnuniyeti kapsamında IBM server yedek parçaları olan server hard diskserver memory, server güç kaynağıserver mainboard ve işlemci seçeneklerinden ikinci el ürün alım ve satımları yapılmaktadır.

Firmamız 2. el IBM sunucu alım ve satım işlerinde gerekli tüm testleri yapma kabiliyetine sahiptir.

IBM 2. El Server Satın Alım Prosedürleri

Kullanmadığınız 2. el IBM sunucularınız yerinde keşif yapılarak gerekli ikinci el fiyatlama tekniklerimiz uygulanmaktadır.

Sunucuların tüm parçaları tek tek incelenerek detaylı bir expertiz yapıldıktan sonra olması gereken piyasa değerinde nakit olarak müşterilerimizden satın alınmaktadır.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :