ETHERNET – NETWORK INTERFACE CARD

2. El Ethernet – Network Interface Card (NIC) Alımı

Ethernet Kartı veya Ağ Adaptörü olarak da bilinen Ağ Arabirim Kartı (NIC), PC’nizin, dizüstü bilgisayarınızın veya sunucunuzun bir ethernet kablosu aracılığıyla bir ağa bağlanmasını sağlayan bir bilgisayar genişletme kartıdır.

Bu nedenle, bir NIC, farklı cihazlarınızın birlikte iletişim kurmasına ve daha üretken ve verimli bir IT sistemi için bilgi ve veri paylaşmasına izin vermek için gereklidir.

Ethernet Kartı Nedir?

Ethernet kartı bilgisayarlarla ağın iletişim kurmasını sağlayan ağa fiziksel olarak bağlanan ağ arabirim kartıdır. Anakart (motherboard) üzerinde bulunan yuvaya yerleştirilerek bilgisayar ağlarında bulunan diğer bilgisayarlarla veri alışverişini sağlamakta kullanılır.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   RJ-45 bakır, fiber, baypas ve 1GbE’den 10Gbps’ye kadar hızlar dahil olmak üzere çok çeşitli farklı Ethernet ağ modülleri mevcuttur.

   Neden 2.el Kart Satın Almalıyım?

   İkinci el (yenilenmiş) Cisco Kartlarını makul fiyatlarla satın almak istiyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz!

   Genellikle İkinci El veya Yenilenmiş Cisco Kartları satın almanın güvenilmez olduğunu düşünülür. Ancak son yıllarda, gerek fiyat avantajı gerekse ürün tedariğindeki uzun süreler ikinci el (refurbished) ürünlerin tercih edilmesini sağlamıştır. İkinci el ürünler, test ve bakımları yapılmış ve garantili olarak satışa sunulmaktadır.

   En uygun ve dayanıklı kullanılmış Cisco Kartlarını en düşük fiyata satışa sunuyoruz. Yenilenmiş Cisco kartları pahalıdır, ancak ikincielaliyoruz.com bu Cisco Networking ekipmanını en düşük bütçeyle sunar.

   2.el HP sunucuları ve depolama ürünleri için oluşturulmuş ikinci el HPE ağ arabirim kartı (NIC) satın alabilirsiniz.

   Ethernet Kartı NIC ile Aynı mı?

   Yenilenmiş (refurbished) Ethernet – Ağ Arayüz Kartı (NIC) ile ilgili olduğu gerçeği

   Ağ arabirim kartının kısaltması olan NIC, Ethernet kartı ve ağ bağdaştırıcısı olarak da adlandırılır. Ethernet NIC’leri, İnternet’e bağlanmanın iyi bilinen yöntemleridir. NIC, RJ-45 konektörlü bir Ethernet kablosu kullanarak bir ağa (örneğin ev ağı veya İnternet) bağlanmak için bir bilgisayar genişletme kartıdır.

   İkinci El Ethernet – Network InterfaceCard Fiyatları ve Satın Alma

   Server ürünleri alım satımı konusunda öncü kuruluş ikincielaliyoruz.com, 2. el Ethernet – Network Interface Card (NIC) ürünlerinde de profesyonel hizmet sunuyor. Bize getirdiğiniz tüm Ethernet  donanımları ile birlikte anında ekspertiz yapılıyor ve gerçek piyasa değerinden satın alıyor.

   HP ProLiant, DellPowerEdge, IBM veya Lenovo’nun kurumsal sunucu sistemleri, çok çeşitli sunucu kartlarıyla yükseltilebilir ve yapılandırılabilir.

   HP, IBM, Dell networking ürünleri satın almak veya satmak için bize ulaşmanız yeterli.

   NETWORKING

   Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.