Blade Server

Veri merkezi endüstrisinde en sık kullanılan Blade sunucusu, minimum fiziksel alan ve enerji kullanmak üzere optimize edilerek birden çok sunucunun daha küçük bir alanda barındırılmasına olanak tanıyan modüler bir sunucudur. Blade Sunucular, piyasadaki en yeni ve en gelişmiş sunucu türüdür. İkinci El Blade Sunucuların en büyük avantajı, mevcut en küçük sunucu türleri olmaları ve yerden tasarruf etmek için harika olmalarıdır. Ne olursa olsun, blade sunucular bugün mevcut olan en popüler sunucu yapılandırmalarından birini sunar. Doğru araştırma ve mimariyle sizin için de çalışabilirler. Yerden tasarruf etmek ve sistem yönetimini iyileştirmek için veri merkezlerinde yaygın olarak kullanılır.

İkinci El Blade sunucular genellikle büyük veri merkezlerinde görülür. Bu kadar çok sunucuyu tek bir rafa sığdırabilmeleri ve yüksek işlem gücü sağlayabilirler. Refurbished Blade sunucular genellikle rack sunucularından daha pahalıdır ancak kompakt boyut, ölçeklenebilirlik, basit kablo yapılandırması ile daha az kablo ihtiyacı, azaltılmış güç tüketimi, azaltılmış bakım ve yönetim süresi ve yük dengeleme gibi özelliklerinden dolayı IT liderleri bu mimariye yatırım yapmayı tercih ederler.

Blade sunucularda depolama harici olabilir ve blade ürünleri disksizdir. Blade sunucularınızı taşımaya karar verirseniz, bunlar çalışırken değiştirilebilirler ve yöneticilerin bunları taşımak için tüm sistemi kapatmasını gerektirmez. Blade sunucuları sanallaştırmayı destekler, böylece onları bir bulut ortamında bile kullanabilirsiniz.IT maliyetlerini düşürme konusunda son teknolojidir.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Blade Sunucular ne için kullanılır?

   Blade sunucu türü veri merkezinizde çalışabilir. tipik olarak bir sunucu kümelenmesinde kullanılır ve aşağıdakiler gibi tek bir göreve tahsis edildiklerinde iyi çalışırlar:

   • Dosya paylaşımı
   • Ağ sağlayıcısı
   • Sanallaştırma
   • Küme hesaplama
   • Web sayfası sunma ve önbelleğe alma
   • Ses ve video içeriği akışı
   • Web iletişiminin SSL şifrelemesi
   • Daha küçük ekranlar için web sayfası içeriğinin kod dönüştürmesi