2. EL ANEMOMETRE ALIM SATIM

İkinci El Anemometre Fiyatları

İkinci el anemometre yani rüzgar hızı ölçer cihazları firmamız tarafından piyasa değerine göre satın alınmaktadır.

İkinci el anemometre alım ve satımı konusunda da uzman olan ikincielaliyoruz.com profesyonel hizmet sunuyor. Satmak istediğiniz tüm markalardaki ikinci el anemometre cihazlarına ekspertiz yaparak değerinde satın alıyoruz. Anemometre Cihazı, Hava Hızı ve Hava Debisi Ölçer Fiyatları, 2. El Anemometre, Rüzgar Hızı Ölçer

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Anemometre Cihazları

   Anemometre hava ve rüzgarın hızını ölçmeye yarayan aletlerin genel adıdır. Diğer tüm gazların hızını ölçmede de kullanılır. Rüzgar hızı ölçer ve yel ölçer olarak da bilinir.

   Anemometreler, hava tahminleri ve hava raporları için kullanılır. Çeşitli hava araçları, rüzgar tribünleri, havalandırma sistemleri için ayrıca eğitim ve araştırma amaçlı kullanımları mevcuttur.

   Anemometre Markaları;

   • Benetech
   • Trotech
   • Uni-t
   • Ardunio
   • Bnk

   Anemometre Tipleri

   Meteoroloji istasyonu setleri anemometre cihazlarını da içermektedir. Bu istasyonlar rüzgar gülü ve yağmur haznesi içerebilir. Anemometreler el tipi olabildiği gibi sabit istasyon şeklinde de olabilir.

   Kullanım alanları: meteoroloji, mühendislik, demiryolları, enerji santralleri, teleferik, tarım, tersaneler, enerji izleme ve sağlık alanlarında kullanılır.