İKİNCİ EL TERMAL KAMERA

2. El Termal Kamera Cihazları Alıyoruz

İkinci el Termal Kamera cihazları ikincielaliyoruz.com tarafından güncel piyasa değeri üzerinden satın alınmaktadır.

2. el Termal Kamera alımı ve satımı konusunda uzman olan ikincielaliyoruz.com alanında profesyonel hizmet sunuyor. Daha önceden kullanmış olduğunuz çeşitli termal kamera ürünlerine ekspertiz yaparak değerinde satın alıyoruz.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Termal Kamera Nedir?

   Termal kamera, gözle görülmeyen infrared yani kızılötesi ısıyı enerjisini algılayarak, görüntünün genel yapısının kızılötesi dalgalara göre oluşturulduğu görüntüleme sistemidir. Bu sistemlerde renkler ve şekiller algılanan ısıya göre oluşmaktadır. Isıyı algılamak için temas etmesi gerekmez.

   Kızılötesi ışınımın dalga boyu 750 nanometre ile 1 mikrometre arasında değişir. Infrared enerjinin dalga boyu algılanarak elektronik sinyallere dönüştürülür ve termal kamera ekranında belirir.

   Termal Kamera Kullanım Alanları

   Termal kameraların farklı kullanım amaçları bulunmaktadır. Endüstriyel kullanım ve askeri kullanım en yaygın örneklerindendir. 2. el termal kamera alım satımı için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca gece görüşü, güvenlik kamerası, kızılötesi dürbün ve kalibrasyon işi gibi alanlarda da kullanılmaktadır

   Arıza Tespiti İçin Termal Kamera

   Arıza Tespiti İçin Termal Kamera

   Yaygın olarak bilinen Markalar

   • Fluke Termal Kamera
   • Flir Termal Kameralar
   • Bosch Termal Dedektör
   • Testo Sıcaklık Test Cihazı