İKİNCİ EL TABLET

2. El Tablet Alımı

Tablet bilgisayar ya da sadece tablet, tek bir ünitede ekran devresi ve batarya bulunan bir mobil bilgisayardır. Ortalama bir kitap büyüklüğünde (7 inç ya da daha büyük) olan, kablosuz ve birçok bilgisayar işlemini gerçekleştiren akıllı cihazlardır.

Parmak-kalem hareketlerini algılayabilir. Fare ve klavye ile uyarlanabilir özelliktedir. Temel özellikleri kontrol edebilmek amacıyla ek fiziksel tuşlara sahip olabilir. Tablet içerisinde yer alan sanal klavye eklentisi kullanılır.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Tabletler de tıpkı kullandığımız masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar gibi belleğe, işlemciye ve depolama birimlerine sahiptir. Fakat bilgisayarlara göre daha düşük özelliklere sahip olan tabletler kullanım kolaylığı sağladığı için daha işlevseldir. Tabletler, günümüzde çoğunlukla kullanıcıların internette gezinmeleri, e-posta işlemlerini gerçekleştirmeleri, sosyal ağ sitelerinde kolayca vakit geçirmeleri gibi temel işlemleri rahatlıkla yapabilir.

   Tablet Çeşitleri Nelerdir?

   Tabletler, klavye çeşidine ve fiziksel görünümüne göre kategorize edilebilir. Booket türü tabletler fiziksel klavye kullanmazlar (opsiyonlar dışında). Kitap şeklindedir ve sanal klavye tercih ederler. Apple iPad en bilindik booket türü tabletlerden biridir.

   Hibrid ve konvertibi olan tabletler ise hem sanal klavyeye hem de fiziksel klavyeye sahiptir.
   Bazı tabletler mobil işletim sistemleri kullanırken, bazı tabletler ise bilgisayarlarda kullanılan işletim sistemini tercih eder. Örneğin; iPad, iOS işletim sistemine sahiptir ve akıllı telefonlarda kullanılan işletim sistemini tercih eder. Tabletlerin kullanıcı kitlesi ağırlıklı olarak iş insanları ve multimedya içeriklerle yakından ilgili kişilerdir. Dizüstü bilgisayarların taşınması ve kullanılabilirliği tabletlere daha zordur. Bununla birlikte, multimedya içeriklerin tabletlerden takip edilmesi çok daha kolaydır. Tabletler, dizüstü bilgisayarlara göre çok daha hafif ve taşınması çok daha kolaydır.

   2. el tablet çeşitleri satışını gerçekleştiren firmamız, yılların verdiği deneyim ve güven ile hizmetlerindeki kalite standartlarını korumayı ve yükseltmeyi başarmaktadır. Detaylı bilgi için https://ikincielaliyoruz.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.