2. El Switch Fiyatları & Alım Satımı

İkinci El Switch

İkinci El Switch Fiyatları, 2. El Switch Alım Satımı, 2. El Switch Markaları

Bilgisayar teknolojisinde lider kuruluş olma yolunda ilerleyen LongLine ikinci el switch alım satımı konusunda da profesyonel hizmet sunuyor. Bize getirdiğiniz Cisco veya diğer marka 2. el switch modelleri anında ekspertiz yapılarak gerçek piyasa değerinden satın alınmaktadır.

Günümüzde birçok işletmenin ikinci el garantili uzun ömürlü ürünleri kullanmayı tercih ettiği görülmektedir. Çünkü sürekli gelişen teknolojiye bağlı olarak daha hızlı network sistemleri kurmak için birçok donanımsal değişim gerekmektedir ve bunun maliyetleri yüksek olabilmektedir.

2. El Switch Alım Satımı

İş yerinizde artık kullanmadığınız ikinci el switch ve diğer parçalar en uygun fiyata firmamız tarafından satın alınmaktadır. Bunun yanında bilgisayarda ve diğer elektronik cihazlarda kullanılan ikinci el donanımsal yedek parçaların satışı da yapılmaktadır. Bunların en başında sürekli ihtiyaç duyulan 2. el switch modelleri, firma garantisiyle denenmiş olarak, koşulsuz iade şartı altında satışa sunulmaktadır. Özellikle aranılan switch markalar arasında yer alan 16 port GB Tp link modelinin de sıfır ürün kalitesinde satışı yapılmaktadır.

İkinci El Switch Markaları

En sık kullanılan 2.el Cisco switch, 3com, 5 port Mercusys, Zyxel, Surecom, Tp link, Hp switch markaları ve diğer seçenekleri bulabileceğiniz firmamızda, ikinci el switch fiyatları belirlenirken marka, model, talep durumu gibi kriterleri göz önünde tutarak müşterilerimiz için uygun şartlar oluşturma ilkesiyle hareket ediyoruz.

İkinci El Switch Fiyatları

İnternet paylaşımlarında veya paralel bilgisayar kurulumlarında gerekli olan, kullanışlı ikinci el switch tedarikinde LongLine olarak öncülük etmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda tüm markaları içeren ürün yelpazesinde, ikinci el switch fiyatları belirlenirken de müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Birçok işletme arıza durumlarında,  yedek parça değişimlerinde özellikle 2. el switch gibi ihtiyaç duyulan ürünleri,  firmamız sayesinde artık daha hızlı ve güvenilir yöntemlerle temin etme fırsatı bulmaktadır. Alımı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı gerek görülen tüm testlerden geçirilmekte ve ardından uygun fiyata satmanıza fırsat sunulmaktadır. Firmamızda, tüm elektronik cihazlar ve bilgisayar donanımlarında kullanabileceğiniz ikinci el seçeneklerini bulmanız mümkündür.

Switch Modelleri

En çok kullanılan ve alınıp satılan ikinci el switch modelleri 5 port, 8 port, 16 port, 24 port, 48 port, 50 portluk modeller ve çeşitli marklar bulunmaktadır.

Markalar: Cisco Switch Fiyatları, HP Switch Fiyatları, Zyxel Switch Fiyatları, Digitus Switch Fiyatları, Asus Switch Fiyatları, Tenda Switch Fiyatları, Huawei Switch Fiyatları

5 Port Switch Fiyatları TplinkHP 24 Port Switch Fiyatları ikinci elZyxel 8 port ikinci el swtichTP link 16 port 2.el swtichHP 48 port ikinci el swtichCisco 50 Port İkinci El Swtich

İkinci El Alıyoruz.Com İkinci Elde Birinci Marka
Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!