HOST BUS ADAPTER

2. El HBA (Host BusAdapter) Alımı

HBA Nedir?

HBA (Host BusAdapter) bir depolama veya ağ cihazına bağlayan bir devre kartıdır. Bir HBA ve onunla ilişkili disk alt sistemleri bazen  disk kanalı olarak anılırken, HBA’nın kendisine genellikle HBA kartı denir.

HBA, sunucu veya embedded sistemlerin önemli bir parçasıdır. Host bus adapter olmadan bilgisayar bellek depolayamaz.

Bir HBA ayrıca, verileri depolarken ve alırken ana bilgisayarın mikro işlemcisindeki yükü azaltmak için giriş/çıkış (G/Ç) işleme sağlayarak ana bilgisayarın genel performansını iyileştirmeye yardımcı olur.

Ana bilgisayar veri yolu adaptörü (HBA), bir ana sistem ile bir depolama ve ağ aygıtı arasında giriş / çıkış işleme ve fiziksel bağlanabilirlik sağlayan bir devre kartı ve / veya tümleşik devre bağdaştırıcısıdır. HBA, genellikle hem ana bilgisayar mikro işlemcisini hem veri depolama hem de alma görevlerini rahatlatır, bu da sunucunun performans süresini artırabilir.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.


  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


   Ürün Durumu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   İkinci El HBA (Host BusAdapter) Fiyatları ve Alımı

   Server ürünleri alım satımı konusunda öncü kuruluş ikincielaliyoruz.com, 2. el HBA (Host BusAdapter) ürünlerinde de profesyonel hizmet sunuyor. Bize getirdiğiniz tüm HBA (Host Bus Adapter) donanımları ile birlikte anında ekspertiz yapılıyor ve gerçek piyasa değerinden ürünlerin satınalma işlemi gerçekleşiyor.