HOST BUS ADAPTER

2. El HBA (Host Bus Adapter) Alımı

İkinci El HBA (Host Bus Adapter) Fiyatları ve Alımı

Server ürünleri alım satımı konusunda öncü kuruluş LongLine 2. el HBA (Host Bus Adapter) ürünlerinde de profesyonel hizmet sunuyor. Bize getirdiğiniz tüm HBA (Host Bus Adapter) donanımları ile birlikte anında ekspertiz yapılıyor ve gerçek piyasa değerinden satın alıyor.

HBA Nedir?

Ana bilgisayar veri yolu adaptörü (HBA), bir ana sistem ile bir depolama ve ağ aygıtı arasında giriş / çıkış işleme ve fiziksel bağlanabilirlik sağlayan bir devre kartı ve / veya tümleşik devre bağdaştırıcısıdır. HBA, genellikle hem ana bilgisayar mikro işlemcisini hem veri depolama hem de alma görevlerini rahatlatır, bu da sunucunun performans süresini artırabilir.

Ürün Almak İstiyorum

Aşağıdaki Formu Almak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Almak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.  Ürün Niteliği :

  Ürün Bilgileri Dokümanı :

  Ürün Satmak İstiyorum

  Aşağıdaki Formu Satmak İstediğiniz Ürünün Bilgileriyle Doldurarak Gönderirseniz. Satmak İstediğiniz Ürün İle Alakalı Ekip Arkadaşlarımız En Kısa Süre İçerisinde Size Bilgi Verecektir.

   Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.   Ürün Niteliği :

   Ürün Çalışıyor mu :

   Ürün Resmi :

   Ürün Bilgileri Dokümanı :

   Menü